نمایش یک نتیجه

 • استابلایزر فاراتل STB25R تک فاز

  استابلایزر فاراتل ( ترانس ) مدل STB25R

  استابلایزر فاراتل مدل STB25R که اغلب با عنوان ترانس فاراتل یا محافظ ولتاژ فاراتل وسیله‌ای ضروری برای سیستم‌های کامپیوتری، محافظ یخچال ، محافظ دستگاه لیزر ، دستگاه‌های دقیق آزمایشگاهی، وسایل حساس اندازه‌گیری و ادوات صوتی و تصویری و سایر دستگاه‌های خانگی و اداری جهت تقویت، تنظیم و تثبیت برق شهر است.

  این استابلایزر فاراتل همچنین مجهز به سیستم حفاظت در برابر ولتاژ ورودی و خروجی خارج از محدوده مجاز، فیلتر جهت حفاظت از دستگاه‌های مصرفی در مقابل نویزها و اختلالات برق شهر، هشدار دهند صوتی جهت اعلام اضافه بار مدار تاخیر جهت حفاظت از دستگاه‌های مصرفی هنگام قطع و وصل برق شهر و سه پریز ارت دار خروجی جهت استفاده همزمان مصرف کننده‌های مختلف است.

  استفاده از این استابلایزر فاراتل فقط به عنوان ترانس محافظ برای مجموع تلویزیون، کامپیوتر، ادوات صوتی و تصویری و ابزارهای آزمایشگاهی و پزشکی و … تا 6000 ولت آمپر / حداکثر تا 25 آمپر توصیه می‌شود.

  جهت مشاهده سایر ویژگیهای دستگاه روی تصویر آن کلیک نمایید…

 • استابلایزر فاراتل STB2000

  استابلایزر فاراتل ( ترانس ) مدل STB2000

  استابلایزر فاراتل مدل STB2000 که اغلب با عنوان ترانس فاراتل یا محافظ ولتاژ فاراتل وسیله‌ای ضروری برای سیستم‌های کامپیوتری، دستگاه‌های دقیق آزمایشگاهی، وسایل حساس اندازه‌گیری و ادوات صوتی و تصویری و سایر دستگاه‌های خانگی و اداری جهت تقویت، تنظیم و تثبیت برق شهر است. این استابلایزر فاراتل همچنین مجهز به سیستم حفاظت در برابر ولتاژ ورودی و خروجی خارج از محدوده مجاز، فیلتر جهت حفاظت از دستگاه‌های مصرفی در مقابل نویزها و اختلالات برق شهر، هشدار دهند صوتی جهت اعلام اضافه بار مدار تاخیر جهت حفاظت از دستگاه‌های مصرفی هنگام قطع و وصل برق شهر و سه پریز ارت دار خروجی جهت استفاده همزمان مصرف کننده‌های مختلف است.

  استفاده از این استابلایزر فاراتل فقط به عنوان ترانس محافظ برای تلویزیون، کامپیوتر، ادوات صوتی و تصویری و ابزارهای آزمایشگاهی و پزشکی تا 2000 ولت آمپر (1200 وات) توصیه می‌شود.

  جهت مشاهده سایر ویژگیهای دستگاه روی تصویر آن کلیک نمایید…

 • استابلایزر 8KVA تک فاز توبیشی

  فروش استابلایزر تک فاز ترانس محافظ TOBISHI 8KVA

  فروش استابلایزر تک فاز TOBISHI مدل TBS-1P-8000Y با ظرفیت 8KVA یا 8000 ولت/آمپر با ویژگی های منحصر به فرد و قیمت مناسب .جهت مشاهده ویژگی ها و توضیحات روی تصویر کلیک نمایید …

 • استابلایزر 3KVA تک فاز توبیشی

  فروش استابلایزر تک فاز ترانس محافظ TOBISHI 3KVA

  فروش استابلایزر تک فاز TOBISHI مدل TBS-1P-3000Y با ظرفیت 3KVA یا 3000 ولت/آمپر با ویژگی های منحصر به فرد و قیمت مناسب

 • استابلایزر 2KVA تک فاز توبیشی

  فروش استابلایزر تک فاز ترانس محافظ TOBISHI 2KVA

  فروش استابلایزر تک فاز TOBISHI مدل TBS-1P-2000Y با ظرفیت 2KVA یا 2000 ولت/آمپر با ویژگی های منحصر به فرد و قیمت مناسب

 • استابلایزر 1.5KVA توبیشی

  فروش استابلایزر تک فاز ترانس محافظ TOBISHI 1.5KVA

  استابلایزر تک فاز TOBISHI تو.بی.شی مدل TBS-1P-1500Y با ظرفیت 1.5KVA یا 1500 ولت/آمپر با ویژگی های منحصر به فرد و قیمت مناسب…